.

.

New
Хобоничи Планер 2021 Недели Атом На Астро Рака/Над Небото Почеток јануари Неделен Лаптоп

Хобоничи Планер 2021 Недели Атом На Астро Рака/Над Небото Почеток јануари Неделен Лаптоп

DEN 490.08

Износот
Залиха

(Колони за влез) месечен календар/тип на блок; Почнувајќи Од понеделник; Неделен закажан/Лев тип. (Додатоци) Јасен џеб. Произведено Во Јапонија. Тенок и пренослив, оваа тетратка е со иста големина како долг паричник. Иако е тип" 1 недела отворање " што го олеснува управувањето со неделните распореди, се одликува со многу простор за меморандум. Можете исто така да го користите со посебен капак.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи