.

.

New
Внимание Англиски Царински Подметач Држач За Чаши За Чаши Абсорбента Камена Плута Основни Комплети

Внимание Англиски Царински Подметач Држач За Чаши За Чаши Абсорбента Камена Плута Основни Комплети

DEN 1284.80

Износот
Залиха

Материјал : апсорбирачка Количина на керамички камен : 4x Подлога. Големина : Два стила, квадратна должина на страната е 4 инчи (10,2 см),0,2 инчи (0,7 см) дебелина и кружна е 4 инчи (10,2 см) дијаметар и 0,2 инчи (0,7 см) дебелина,тркалезен подлога, квадратен подлога, по две парчиња класификација : -Дизајн Во форма на квадрат Во Форма На Тркалезна форма-Специјален апсорбирачки керамички камен : апсорбирајте ја водата надвор од ледено Стакло лесно-плута на задната страна : заштитете ја работната површина од гребнатини и обезбедете дополнително држење на бирото-одговара на сите видови стакло за пиење-земете го овој подлога за кригла што се однесува до најдобрата превенција од лизгање и уживајте во вашето совршено искуство со пиење. Карактеристика : - дизајн во форма на квадрат Во Форма На Тркалезна форма; - Специјален абсорбента керамички камен : лесно апсорбирајте ја водата надвор од леденото стакло;- Плута на задната страна : заштитете ја работната површина од гребнатини и обезбедете дополнително држење на бирото;- Одговара на сите видови стакло за пиење; - Земете го овој подлога За кригла што се однесува до најдобрата превенција од лизгање и уживајте во вашето совршено искуство со пиење. Карактеристика : - дизајн во форма на квадрат Во Форма На Тркалезна форма; - Специјален абсорбента керамички камен : лесно апсорбирајте ја водата надвор од леденото стакло;- Плута на задната страна : заштитете ја работната површина од гребнатини и обезбедете дополнително држење на бирото;- Одговара на сите видови стакло за пиење; - Земете го овој подлога За кригла што се однесува до најдобрата превенција од лизгање и уживајте во вашето совршено искуство со пиење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи