.

.

New
Персонализирани Пиво Душеци Пакет на 24-Мулти Рефус Купи Абсорбента Рециклирање Картон Пијалок Мат Подлоги 3.74 х 3.74 х 0.04 Инчен Плоштад-Додатоци За Дома Барови Пабови

Персонализирани Пиво Душеци Пакет на 24-Мулти Рефус Купи Абсорбента Рециклирање Картон Пијалок Мат Подлоги 3.74 х 3.74 х 0.04

DEN 225.44

Износот
Залиха

ОПЦИИ ЗА ПОВЕЌЕ ПАКУВАЊА : Овие Супер апсорбирачки Персонализирани Душеци за Пиво се достапни во Пакувања од 24, 48, 96. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ДУШЕЦИ за ПИВО : Едноставно КЛИКНЕТЕ НА КОПЧЕТО ПРИЛАГОДИ СЕГА ' И ДОДАДЕТЕ го името на ВАШАТА ДОМАШНА ЛЕНТА, ПАБ или КОЈ БИЛО ТЕКСТ за да креирате свои персонализирани душеци за пиво. МАСОВНО КУПУВАЊЕ-Удобните пакувања се идеални за ресторани, барови, пабови или дури и домашна употреба. ГОЛЕМИНА : Картонски Пијалок Мат Пиво Подлоги 3.74 х 3.74 х 0.04 Инчен Квадрат толку совршен за пива и пијалоци од сите големини. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ДВАПАТИ : дека сѐ е како што сакате да биде во прегледот пред да ја завршите вашата нарачка. ДОСТАПНИ СЕ ПРИЛАГОДЕН ТЕКСТ и Стандардни Дизајни. ОПЦИИ ЗА ПОВЕЌЕ ПАКУВАЊА : Овие Супер абсорбента Подлоги Се достапни во традиционални форми кружни или квадратни и Во Пакувања од 24, 48, 96. НАПРАВЕНИ Во АНГЛИЈА : Нашите подлоги се дизајнирани и печатени во ВЕЛИКА британија. Повеќекратна Употреба-Удобните пакувања се идеални за роденденски забави, свадби, ресторани, барови или домашна употреба. КРУГ ИЛИ КВАДРАТ : - Изберете Од Круг Или Плоштад или и двете! Овие Подлоги За Картонски Пијалоци Се совршени за пијалоци од сите големини. HD ПЕЧАТЕЊЕ : нашите душеци за подлога за картички се печатат користејќи само мастила со највисок квалитет што произведуваат печатење со висока дефиниција со живописни бои.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи