.

.

New
PlsXC пластичен заштитник на тркалезна маса, дебел таблет за заштитник на таблети не лизга, чиста табела на табелата со лизгање Трајни водоотпорни влошки за маса

PlsXC пластичен заштитник на тркалезна маса, дебел таблет за заштитник на таблети не лизга, чиста табела на табелата со лизгање

DEN 2.67

Износот
Залиха

Тоа е најдобриот избор за вашата домашна употреба. 【【【Одговара на работната површина】 : Совршено е за секојдневно јадење, спуштање пијалоци и да не се грижите за боење или искривување на дрвото. Затоа што тоа е сосема нов производ. Може директно да се допре на работната површина. Ова е решение за неуредни прсти, трошки, истури, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца и момчиња; ✔ 【Задоволство од услугата】 Ние сме посветени да им дадеме на корисниците најдобро искуство и да се стремиме да го контролираме квалитетот на секој производ. Нема трага по повторено преклопување. Во случај на сеопфатна заштита на таблетот /чаршавот, може да го зголеми и сјајот на оригиналната ставка.✔ 【Мултифункционален】 : Транспарентната табела може да се користи не само за мазни врвови на маса, туку и за крпи од маса. Топла супа/сос од вода/соја, итн. 【【Нема намалување на аглите】 : ПВЦ материјал за заштита на животната средина, без мирис, долгорочна употреба нема да жолти, нема намалување, заоблени рабови, удобно седење на бирото. ✔ 【Нема пластичен мирис】 : Направено од 100% материјал за смола на ПВЦ. ✔ 【Анти-ознака】 : Заштитната подлога е силна и издржлива, а прибор за јадење и вилушка нема да остават ознаки кога се лизгаат на неа. По чистењето, може да се користи директно. Во случај на сеопфатна заштита на таблетот /чаршавот, може да го зголеми и сјајот на оригиналната ставка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи