.

.

New
fafeic FOodor Дупчење Директно Дупка Локатор, Di Dr Алатка Дупчење, Рачни A1 Костум, Дупка СА Са

fafeic FOodor Дупчење Директно Дупка Локатор, Di Dr Алатка Дупчење, Рачни A1 Костум, Дупка СА Са

DEN 3.00

Износот
Залиха

Локаторот за права дупка има точно позиционирање, не ги повредува вашите раце и е цврст и сигурен. Овој локатор за права дупка е прегледан и тестиран многу пати пред да ја напуштите фабриката, тој е безбеден и сигурен и можете да го користите со доверба. Овој локатор за права дупка има фитинг за брзо позиционирање дупката на локаторот за права дупка има три спецификации за избор и има широк спектар на апликации. Овој Локатор за права дупка за обработка на дрво е изработен од пластика со големо влијание и може да се користи на дрвени штици со дебелина од 1-1 / 4 инчи, така што не треба да се грижите дали ќе го поминете. Спецификација : Тип На Ставка : Дрво Директно Дупка Локатор Производ Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ И Нерѓосувачки челик Опсег На Примена : Дрво Машини Производ Спецификации : Дупка : Прибл.6мм / 0,2 во 8мм / 0,3 во 10мм / 0,4 Во Списокот Со Пакети : 3 х Вежба 3 х Прицврстувач 1 х Хексадецимален Клуч 2 х Комплет За Брикетирање од Нерѓосувачки Челик (комплетот има 6 Компоненти) 15 Х 6мм Дрвен Блок 10 Х 8мм Дрвен Блок 10 Х10мм Дрвен Блок 1 х Жолт Комплет За Плочи Под Притисок (Две додатоци).

Декларираните карактеристики

Item Type:
Woodworking Straight Hole Locator
Product Material:
ABS and stainless steel
Scope of Application:
Woodworking
Product Specifications:
Hole:
Approx.6mm / 0.2in
8mm / 0.3in:
10mm / 0.4in :
Package List:
3 x Drill:
3 x Fastener:
1 x Hex Wrench:
2 x Stainless Steel Briquetting Set (A set has 6 Components):
15 x 6mm Wood Block:
10 x 8mm Wood Block:
10 x10mm Wood Block:
1 x Yellow Pressure Plate Kit (Two accessories) :
Ново

Поврзани производи