.

.

New
Гроздобер Париз Излитена Шик Разгледница Персонализирана Годишнина Партија Покани

Гроздобер Париз Излитена Шик Разгледница Персонализирана Годишнина Партија Покани

DEN 3.33

Износот
Залиха

Професионално печатени персонализирани покани и коверти. Ве молиме погледнете ја нашата продавница за повеќе опции. За нашите персонализирани ставки, проверете го вашиот правопис и испратете ни ги вашите податоци точно како што би сакале да ги прочитаат. Можете да го наведете целиот текст, така што секоја покана / картичка може да се прилагоди за секоја пригода. Ние ќе го поправиме секое растојание според нашите шаблони. Печатени една страна, разгледница стил врз многу висок квалитет на сатен 260 фунти картичка. За нашите персонализирани ставки, проверете го вашиот правопис и испратете ни ги вашите податоци точно како што би сакале да ги прочитаат. Имаме огромен спектар на персоналните картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, бантинг и постери. Можете да го наведете целиот текст, така што секоја покана / картичка може да се прилагоди за секоја пригода. Можеби ќе можеме да ги менуваме фонтовите и боите по потреба и можете да изберете кој било текст што ви се допаѓа.големина-приближно 5,9 инчи х 4 инчи. Ве молиме погледнете ја нашата продавница за повеќе опции. Професионално печатени персонализирани покани и коверти. големина-приближно 5,9 инчи х 4 инчи. Имаме огромен спектар на персоналните картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, бантинг и постери.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи