.

.

New
Дерминпро Машки Поло Маици Кратки/Долги Ракави Брзо Суви Атлетски Голф Маици

Дерминпро Машки Поло Маици Кратки/Долги Ракави Брзо Суви Атлетски Голф Маици

DEN 2.67

Износот
Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Брзи Суви Натпревари со панталони, спортски панталони, шорцеви на плажа или фармерки. Се Препорачува Машинско Перење/Миење Раце. Уживајте Во Гаранција за задоволство без стрес и бесплатна замена за неисправна ставка. Дерминпро е решен да обезбеди висококвалитетни машки секојдневни маици, долни кошули и спортски кошули за нашите клиенти, секогаш.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи