.

.

New
Охаус Дефанзивец 304 Нерѓосувачки Челик НТЕП Сертифицирана База На Скала На Плоштадот Вашдаун, 100кг х 10гр

Охаус Дефанзивец 304 Нерѓосувачки Челик НТЕП Сертифицирана База На Скала На Плоштадот Вашдаун, 100кг х 10гр

DEN 3.33

Износот
Залиха

Капацитет : 100кг. За брзо чистење, сите основи доаѓаат со отстранливи тави од нерѓосувачки челик. Заварување/пати челична плоча база. циклус на оптоварување-истовар тестиран за да се обезбедат долгорочни перформанси. За основна употреба каде буџетот е повеќе проблем. За стандардни индустриски апликации, базите за Миење На Плоштадот Бранител ја нудат истата преклопена и заварена конструкција на челични плочи пронајдена во популарната серија Шампион И ШАМПИОН ВТОРИ. Одликувајќи се со четири цврсти, надворешно видливи меурчиња на ниво и прилагодливи стапала за израмнување што не се лизгаат. Изградба : 304 нерѓосувачки челик тава и рамка, заварување/пати челична плоча база, НЕРЃОСУВАЧКИ челик ip67 оптоварување. Точка пакет тежина : 64. Овие основи може да се користат и за општи апликации, како и за тоа каде се потребни легални перформанси за трговија. 150% Безбеден Капацитет За Преоптоварување. Максимална резолуција : 10000 до 12500d, NTEP сертифицирана резолуција : 5000e.5 m l x 6-жица. должина на пакетот : 79,25 см. По секоја од нив. Работен температурен опсег : 14° до 104°F. Базите за перење на плоштадот дефендер ги имаат сите градежни тави од нерѓосувачки челик, основни работи и товарни ќелии, за дополнителна издржливост, сите товарни ќелии се заштитени со IP67 од вода и кондензација. Охаус Дефанзивец НТЕП Сертифицирана База На Скала На Плоштадот Вашдаун 100кг х 10гр.висина на пакетот : 21,59 см. основни димензии : 18" W x 4. Моделите за перење нудат издржлива заварена цевчеста челична конструкција за економични, но издржливи перформанси.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи