.

.

New
Спојување На вратило Универзална Спојка за Спојување 2мм до 2мм Адаптер За Управувач Адаптер Дијаметар на Спојката на Моторот 8мм Должина 18мм 1 ЕЕЗ

Спојување На вратило Универзална Спојка за Спојување 2мм до 2мм Адаптер За Управувач Адаптер Дијаметар на Спојката на Моторот

DEN 0.67

Износот
Залиха

Големина На Спојката на вратилото : D8mm x L18mm; Дијаметар На Отворот : 2мм до 2мм. Спојки изработени од врвен материјал, извонредна изработка, светла појава, добра цврстина. Спојката може да се расклопи и да се користи во комбинација сама по себе. Карактеристики : Спојки изработени од врвен материјал, извонредна изработка, светла појава, добра цврстина. Спојката може да се расклопи и да се користи во комбинација сама по себе.ве Молиме проверете ја големината на вашата тековна спојка однапред. Пакет вклучени : 1 Х Вратило Спојување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи