.

.

New
Дудааквт 5х7фт Божиќна Позадина Божиќна Елка Подарок Снег Гроздобер Дрвен Под Позадина Новогодишна Забава Позадина Божиќна Куќа Партија Позадина Д647

Дудааквт 5х7фт Божиќна Позадина Божиќна Елка Подарок Снег Гроздобер Дрвен Под Позадина Новогодишна Забава Позадина Божиќна Куќа

DEN 2.33

Износот
Залиха

Материјал : Тенок винил, без џебови, без штета, без мирис. Позадината не е водоотпорна, без отсјај и рамна. Боја : компјутерско печатење. Внимателно печатење со инк-џет користејќи слики со висока резолуција и високотехнолошка опрема за дигитално производство. Големина : 5х7фт (1, 5х2, 1м); Божиќна Позадина, мала тежина, предметите може да се преклопат , лесни за чување и носење. Идеален за божиќна фотографија, семејна забава, роденден, забава, божиќна декорација, туш за бебиња, фотографија на производи, секое видео и фото позадина или дисплеј. Ве молиме запомнете : главната слика на производот е за прикажување, не вклучувајќи ја рамката за позадина. Сите компјутерски екрани имаат различни корекции на бојата, а суптилните разлики во бојата се нормални. Добредојдовте во позадина на фотографијата Дудааквт, ви посакувам добро расположение секој ден!. Ние обезбедуваме широк спектар на професионални фотографски позадини за снимање фотографии, настани, забави, родендени, Божиќ, Ноќта на Вештерките, домашна декорација, свадби, тушеви за бебиња, украси за трпеза и различни празнични забави. Божиќ тема позадина. Снимете ги вашите прекрасни моменти Во позадина На Божиќната тема.донесете совршено искуство за забава. Божиќ тема позадина. Оригинален дизајн : висококвалитетна фотографска позадина, лесна и издржлива, Снимете ги вашите прекрасни моменти Во Божиќ.донесете совршено искуство за забава.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи