.

.

New
МЕХОФОНД Чизми или Лакови Пол Открие Позадина Момчиња Или Девојчиња Бебе Туш Банер Партија Декорација Рустикално Дрво Бели Каубојски Чизми Розова Лакови Фотограф

МЕХОФОНД Чизми или Лакови Пол Открие Позадина Момчиња Или Девојчиња Бебе Туш Банер Партија Декорација Рустикално Дрво Бели Каубојски

DEN 303.84

Износот
Залиха

?€ГОЛЕМИНА : 7ft (W) x 5ft (H), 210cm x 150cm Беспрекорно, Склопувачко и Повторно Користено. ?● МАТЕРИЈАЛ● : Висококвалитетна тенка винилна крпа. Кој е лесен, лесен за носење, издржлив и без брчки. ?€КАРАКТЕРИСТИКИ : Напредно дигитално печатено со привлечни детали и живописни бои, одлично за позадина за фотосесија. ?① ТОПЛИ СОВЕТИ : 1. Вклучена Е само позадина, нема штанд; Предметот ќе биде испратен со преклопен. 2. испеглајте ја задната страна со ниска температура за да ги отстраните наборите. ?®Употреба : Свадба, Новороденче, Роденден, Туш За Бебиња , Фотографија На Производи, Фестивали, Декорација, Дипломирање, Уметнички Портрет, Студио За Фотографија, Професионален Фотограф; Видео Позадини или Прикази На Производи. - Погоден за сите видови тематска фотографија, активности, семејство, фестивал, дом, свадба, клубови, училишта и разни фотографии. - Туш за бебиња, фотографија за роденден, портрет и снимање мали миленичиња, видео студио, фото студио. - Реагирајте за снимање мртва природа, направете ги вашите фотографии уникатни веднаш. - Сед како позадина, завеси, чаршафи, украси итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи