.

.

New
Функција 12920-ЦН 6П Путер Нож, 7,3 инчи

Функција 12920-ЦН 6П Путер Нож, 7,3 инчи

DEN 1172.96

Износот
Залиха

плажа дрво. 3 х 0,3 х 18см. Во собата на 6. Функцијата е бренд на секојдневни кујнски алатки и садови. Едноставен дизајн, висококвалитетен и функционален производ. Функцијата е бренд на секојдневни кујнски алатки и садови. Едноставен дизајн, висококвалитетен и функционален производ.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи