.

.

New
Среќа Дрво 12708-000 Орлеан Путер Нож Бр.

Среќа Дрво 12708-000 Орлеан Путер Нож Бр.

DEN 316.48

Износот
Залиха

18-8 Нерѓосувачки Челик Огледало Заврши. Големина : 5,7 инчи (146 мм). Тежина : 12,5 килограми (00 кг). Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик Огледало Заврши. Земја На Производство : Јапонија. Моделот на мотивот на розата е лежерно осветлен за да даде елегантен и симпатичен дизајн кој е сличен на традиционалниот Западен сребрен прибор.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи