.

.

New
Gpd Micropc Рачен Пренослив Лаптоп За Игри Мини Компјутер N4120 Процесор

Gpd Micropc Рачен Пренослив Лаптоп За Игри Мини Компјутер N4120 Процесор

DEN 2.67

Износот
Залиха

Пакување : Графички Картонски Пакет Содржина : .Тастатура : метални филмски копчиња во Форма на Клин, КВЕРТИ целосна тастатура, со позадинско осветлување.Процесор : N4120 Процесор .1 x Упатство За Употреба. Компатибилен со сите мобилни напојување полнење. Вградена гигабитна мрежна картичка, поддржува жичен мрежен пристап, поддржува брзина на преземање од 1000 mbps, алатка за работа и одржување на мрежниот инженер.1 х Микропц Лаптоп . 6-Инчен Широк Агол На Гледање : 178° широк агол на гледање, 1280*720, агол на отворање 150°, Четврта генерација Корнинг Горила Стакло.0 интерфејс со висока дефиниција, поддржува 4k резолуција 60 рамки излез.Тип на приклучок : АМЕРИКАНСКИ Приклучок .Димензии на пакетот : 25 х 25 х 15см .0 Тип А, 1 € USB 3. Школка е изработена од синтетичка смола отпорна на удари, отпорна на пламен и топлинска изолација. Одлично визуелно искуство може да се добие од секој агол. Поддржете ги сите полначи : Врз Основа на pd2.5 mm слушалки/микрофон комбо, micro SDXC, максимална поддршка 2 TB .Флеш Меморија : М.Оперативен Систем : Windows 10 Pro 64bit, Ubuntu MATE 18.2, поддржува ipv6 врска, преносот на податоци е побрз. 0 протокол за брзо полнење, може целосно да се наполни за 30 минути за да се задоволат потребите на секое време и секаде употреба.0 Тип А, 1€RS-232, 1 € RJ45, 3.0 Тип C, 1€HDMI 2. Поддржете Ги Сите Полначи : Врз Основа на pd2.Материјал : Пластика + Електронски компоненти .Интерфејс : 3 € USB 3.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи