.

.

New
Вакуум чистач за правосмукал WoCoyoxx за машина безжичен преносен рачен десктоп вакуум чистач за домашен апарат за дома

Вакуум чистач за правосмукал WoCoyoxx за машина безжичен преносен рачен десктоп вакуум чистач за домашен апарат за дома

DEN 475.20

Износот
Залиха

✦ Моќното вшмукување го прави одлично за брз пик со повеќенаменска разноврсност. Adporties Додатоци за повеќе намени, додатоци со најразлични глави на четки, можат да ги исчистат секој агол на седиштето на автомобилот, празнините, подните душеци, багажникот. Secstrong секунди на вшмукување за да се исчисти, може да ги апсорбира сите видови остатоци, монети, саѓи, дамки од вода, итн. Operation Операција на бучава, двојно намалување на бучавата, тивко празнење, поудобно за употреба. Параметри на производот : Висина на артикалот : 9 CMitem должина : 39cmitem Тип : вакуум чистачка Тежина : 0,6kgitem Ширина : 11см.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи