.

.

New
Крофауе Потпирач За Нокти За Раце, Професионален Микрофибер Кожен Потпирач За Раце За Рака За Акрилни Нокти Држач За Рака За Перничиња—Употребата На Техничар За Н?

Крофауе Потпирач За Нокти За Раце, Професионален Микрофибер Кожен Потпирач За Раце За Рака За Акрилни Нокти Држач За Рака За

DEN 1.67

Износот
Залиха

?Практична Перница За Одмор на Раката за Нокти11. ?Подобрете Ја Ефикасноста На Маникиротперницата за раце за Нокти е дизајнирана да се користи на два начина : преклопена и расклопена. ?Мултифункционална Рачна Перница за Маникир brand 100% сосема нов и висококвалитетен држач за раце за нокти,совршен за уметничко училиште за салони за нокти или совети за нокти,технологија за нокти или совети за нокти уметнички почетници. (ВЕ МОЛИМЕ запомнете : можеме да ставиме крпа одоздола, што може ефикасно да спречи лизгање на потпирачот за раце на ноктите. ?Издржлив и Нелизгачки Држач За Нокти За Ноктипотпирачот за раце за нокти опремен со држач од нерѓосувачки челик,кој е издржлив и не е лесен за ' рѓа,може да издржи голема тежина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи