.

.

New
Без грижи цитираат уметност деко подарок моден телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Без грижи цитираат уметност деко подарок моден телефон паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

DEN 985.60

Износот
Залиха

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи). -Магнетско затворање на копчето Snap. Пакувачка количина : 1 x виси чанти од чанти : висечка чанта, хакуна, чанта, мата, телефонска торба, без , Црна чанта, грижи, паричник, цититингинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи