.

.

New
Lcepcy Среќен Пад вие Сте Дуксер За Жени Со Долги Ракави Лабави Секојдневни Дуксери Печатење Пуловер Со Врвки Со Палци

Lcepcy Среќен Пад вие Сте Дуксер За Жени Со Долги Ракави Лабави Секојдневни Дуксери Печатење Пуловер Со Врвки Со Палци

DEN 15.84

Износот
Залиха

100% Полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Добредојдовте Во Продавницата лцепси (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во lcepcylcepcy е посветена на обезбедување на висококвалитетна облека и додатоци.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата лцепси, ние ќе ви го решиме.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Големина : С Големина. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99cm/38.98" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 61.5 cm/24.21" Должина : 69cm/27.17" Големина : М Големина. : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104cm/40.94" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62.5 cm/24.61" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Големина. : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109cm/42.91" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 63.5 cm/25.00" Должина : 71cm/27.95" Големина : XL Големина. : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 64.5 cm/25.39" Должина : 72cm/28.35" Големина : XXL Големина. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119cm/46.85" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 65.5 cm/25.79" Должина : 73cm/28.74".

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи