.

.

New
Потпис Од Леви Штраус &засилувач; Ко. Златна Етикета Машки Обичен Чино 10.5 Шорцеви

Потпис Од Леви Штраус &засилувач; Ко. Златна Етикета Машки Обичен Чино 10.5 Шорцеви

DEN 319.84

Износот
Залиха

98% Памук, 2% Еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Премиум ткаенина што се свиткува и се движи со него. На Половината/Пораст. Не 5 Џеб. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Машки Обичен Чино Краток додадете секојдневен стил во вашата гардероба. Создадени со нашиот иновативен флекс, овие шорцеви вклучуваат не 5 Џеб и кој се вклопува Во Половината/Пораст. Спарете Го Потписот Од Леви Штраус И Ко. Машки Обични Чино Шорцеви со кул маичка или јасни поло.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи