.

.

New
Легендите Никогаш Не Умираат Џони Кеш Во Затворот Фолсом Колекционерски | Врамен Фото Колаж Ѕиден Уметнички Декор, 11х14-Инчен,

Легендите Никогаш Не Умираат Џони Кеш Во Затворот Фолсом Колекционерски | Врамен Фото Колаж Ѕиден Уметнички Декор, 11х14-Инчен,

DEN 3.33

Износот
Залиха

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД. Колажот содржи фотографија од 8" х 10", дополнителни 3" х 5 " фотографија и биографија. Сите фотографии и биографии се исечени и двојно сплетени под стакло. Доаѓа врамена во убаво извајана црна лакирана рамка подготвена за бесење. Дополнителна грижа се дава на пакувањето и испораката за да се спречи оштетување на стаклото и/или рамката.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи