.

.

New
Продавница Шангинг Кошаркар Ѕвезда Харден Мултифункционален Прозрачен Ранец Обични Навивачи Лаптоп Дневен Пакет

Продавница Шангинг Кошаркар Ѕвезда Харден Мултифункционален Прозрачен Ранец Обични Навивачи Лаптоп Дневен Пакет

DEN 719.84

Износот
Залиха

ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 19 € 6€12 инчи.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На Вода со комплетна постава, носечка, но лесна. Обложените ремени за рамо се широки со висок материјал за пропустливост, го намалуваат притисокот на рамото и вратот и се одржуваат ладни кога го носите долго време.It е одличен ранец за секојдневен живот. Затворање на патент.Торбата има доволно простор, висококвалитетно платно како партиција и има специјално дизајниран отвор, кој може да биде поудобно да се поврзе со мобилната моќ за полнење, така што лесно можете да го користите телефонот додека одите. Можете да го однесете на колеџ, шопинг, возење велосипед, патување. Обложените ремени за рамо се широки со висок материјал за пропустливост, го намалуваат притисокот на рамото и вратот и се одржуваат ладни кога го носите долго време 3.ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 19 € 6€12 инчи 4.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На Вода со комплетна постава, носечка, но лесна. Можете да го однесете на колеџ, шопинг, возење велосипед, патување 5. Платно поставата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи