.

.

New
DHTDVD 18-оски вода капка тркала со долги леани тркала риболов магнетно анти-експлозија линија риболов ролна опрема за риболов на отворено

DHTDVD 18-оски вода капка тркала со долги леани тркала риболов магнетно анти-експлозија линија риболов ролна опрема за риболов

DEN 2.33

Износот
Залиха

Силна магнетна сопирачка, флексибилна и удобна работа, силна сила за сопирање, не е лесна за кревање. Лесното и цврстото тело на тркалото фрла стабилно и точно. Погодни видови риби : Повеќето мами целни риби. Класификација на риболов ролна : тркало за капка вода. Насока на рачката на ролна за риболов : Левата рака/десната рака е по избор. Силна магнетна сопирачка, флексибилна и удобна работа, силна сила за сопирање, не е лесна за кревање. Лесното и цврстото тело на тркалото фрла стабилно и точно. Погодни видови риби : Повеќето мами целни риби. Класификација на риболов ролна : тркало за капка вода. Насока на рачката на ролна за риболов : Левата рака/десната рака е по избор. Силна магнетна сопирачка, флексибилна и удобна работа, силна сила за сопирање, не е лесно да се разнесе. Телото на светло и цврсто тркало фрла стабилно и точно. Упатство : Лево-рака/десна рака е по избор. Име : Име на риболов Калајство : Други број на лежишта : 17+1 Гарден сооднос : 7.2 : 1 Сопственост : Магнетски brakenotes : Поради разликата во осветлувањето и екранот, бојата на оваа ставка може да биде малку Различни од сликата. Само продадете го главниот риболов тркало, други украси не се ролна за риболов на профилот на профилот - лесен ролна за мамка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи