.

.

New
Љубов Срце2 Двојно Наредени Бенто Ручек Кутија Еднократно Ручек Контејнер Со Прибор Во Собата За Јадење Надвор Работа Пикник Училиште

Љубов Срце2 Двојно Наредени Бенто Ручек Кутија Еднократно Ручек Контејнер Со Прибор Во Собата За Јадење Надвор Работа Пикник

DEN 304.00

Износот
Залиха

Пп. Двослојна бенто кутија со лажица. Големината на кутијата бенто е : 6,1 инчи L*5,3 инчи W*4,3 инчи H, а комбинираниот капацитет на двата слоја е 1000ml. Материјалот на нашата бенто кутија е многу еколошки, со добар ефект на запечатување и отпорност на истекување, одржувајќи ја храната свежа во најголема мера. Дизајнот на делителот може ефикасно да спречи мешање на храната заедно, одделен зеленчук, овошје и закуски, овозможувајќи ви да уживате во вкусниот вкус на бенто, лесен и пренослив. Можете да ја ставите кутијата бенто во торбата за лесно отворање и затворање и лесно чистење. Погоден за деца да одат на училиште, возрасни за работа, спорт, кампување и патување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи