.

.

New
МЕУМИТИ Кутија За Готвење Бенто Со ГОЛЕМ Капацитет За Кампување, Кутија За Ручек За Преклопување Од Алуминиумска Легура За Пикник На Отворено

МЕУМИТИ Кутија За Готвење Бенто Со ГОЛЕМ Капацитет За Кампување, Кутија За Ручек За Преклопување Од Алуминиумска Легура За Пикник

DEN 239.84

Износот
Залиха

НЕЛИЗГАЧКА ИЗОЛИРАНА РАЧКА : кутија За Кампување бенто со рачка за топлинска изолација што не се лизга, гумена против изгореници, подигнете без страв од горење.Дизајн На преклопување : кутијата за ручек прифаќа дизајн за преклопување за да заштеди простор. Одличен Материјал : оваа бенто кутија е изработена од алуминиумска легура, водоотпорна и отпорна на ' рѓа и може директно да се загрее, што го прави многу лесен за употреба. ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА : кутијата за ручек од алуминиумска легура е разноврсна и може да се користи за парење, печење, парење и задушување покрај готвењето. Рачка против Лизгање : оваа надворешна кутија за кампување бенто има рачка против лизгање и изолација, а гумениот материјал може ефикасно да спречи изгореници. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал Од Бенто Кутија Од Легура На Алуминиум : Употреба На Алуминиумска Легура : Пикник, Патување, Кампување и Други Места За Употреба Големина : Прибл. КАПАЦИТЕТ ОД 800 МЛ : кутијата За готвење Кампување бенто има капацитет од 800 мл, погодна за кампување на отворено, излети и така натаму. Мултифункционална Кутија За Ручек : покрај готвењето, кутијата за ручек може да се користи и за печење, парење, задушување итн., со капацитет од 800 милилитри, што го прави лесен за употреба. ИЗРАБОТЕН од АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА : Контејнерот За ручек За Кампување е изработен од алуминиумска легура, отпорност на висока температура, издржлив, отпорен на абење. ПРЕКЛОПЕН ЗАФАТ : бенто кутијата од алуминиумска легура има преклоплив зафат, лесен за преклопување, лесен и пренослив, погоден за патување.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Aluminum Alloy Bento Box
Material:
Aluminum Alloy
Use:
Picnic, Trip, Camping and Other Places to Use
Size:
Approx. 6x9.5cmx16 / 2.4x3.7x6.3in
Package List:
1 x Aluminum Alloy Bento Box:
Note:
Please allow some error due to manual measurement.:
Ново

Поврзани производи