.

.

New
AVH-W4500NEX Sd Картичка

AVH-W4500NEX Sd Картичка

DEN 1.67

Износот
Залиха

AVH-W4500 NEX Фирмвер. Поддржува Жичен И Безжичен Андроид Автоматски. Поддржува Жичен И Безжичен Карплеј. Работи со вашиот постоечки Maestro RR за да ја задржи Контролата На Воланот. Задржува Обратна Водич За Паркирање Линии. Ја задржува функционалноста На Веб-Врската. ПОТРЕБНО Е РАСКЛОПУВАЊЕ НА ЕДИНИЦАТА ЗА ЗАМЕНА НА ВНАТРЕШНАТА SD КАРТИЧКА. ТОА ТРЕБА ДА ГО ПРАВАТ САМО ПРОФЕСИОНАЛЦИ.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи