.

.

New
8gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина За Canon PowerShot A2200 PowerShot A3300 Е Камери. Совршен за континуирано снимање и снимање со голема брзина во ХД. Доаѓа Со Топла С?

8gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина За Canon PowerShot A2200 PowerShot A3300 Е Камери. Совршен за континуирано

DEN 1.00

Износот
Залиха

Брза Брзина На Пренос. Постигнете Максимален Капацитет. Префект ЗА ХД Снимање и Снимање. Доаѓа со елегантен и уникатен дизајн сите Во Една Жешка се занимава 4 помалку читач На Картички за да ви помогне да ги преместите вашите филмови и слики на вашиот лаптоп или десктоп. Доживотна Гаранција.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи