.

.

New
Компјутер на индустриски панел TFT LED TFT LED, сите во еден екран на екран на допир, десктоп компјутер, висока температура со 5-жичен екран на допир, Intel 4th Core i5, VGA HD LAN RS232 COM,

Компјутер на индустриски панел TFT LED TFT LED, сите во еден екран на екран на допир, десктоп компјутер, висока температура

DEN 0.67

Износот
Залиха

Овој производ е економичен 15-инчен TFT LED индустриски одделен панел на допир компјутер со избор на Intel Core 4-ти Gen i5 процесори, обезбедувајќи пресметка со високи перформанси во компактен вграден систем.3 x 54mm Бруто тежина : 3,5 кг.Windows 10 Pro (64 битни) инсталирани, поставувањето е без напор и е подготвен да работи директно од кутијата , доколку има потреба од друг систем, оставете ни порака по нарачката. : 1024 x 768 Перспектива : 80 (л), 80 (r), 60 (t), 60 (б) осветленост : 350 CD/m2 Контраст : 1000 задно осветлување : 30,000 часа (мин.Windows 10 Pro (64 битни) инсталирани, поставени се без напор и е подготвено да работи директно од кутијата, доколку има потреба од друг систем, оставете ни порака По поставувањето на нарачката. Овој панел компјутер со 1 x sodimm DDR3 L 1333, максимум до 8 GB RAM меморија, 1 x msata SSD, 1 x 2,5 "SATA SSD/HDD. до 8 GB RAM меморија, 1 x msata SSD, 1 x 2,5 "SATA SSD/HDD. Овој производ е економичен 15-инчен TFT LED индустриски допир панел на допир компјутер со избор на Intel Core 4-ти Gen I5 процесори, обезбедување компјутерски високи перформанси во компактен вграден систем. Високо издржлив дизајн со заштита на предниот панел IP65, отпорен на допир со висока температура со пет жица и поддршка за повеќе интерфејси за да се исполнат разни индустриски апликации. Овој компјутерски панел со 1 x Sodimm DDR3 L 1333, макс. Алуминиумско куќиште, компактен дизајн без вентилатори, поддржува експанзија на мини PCIe со целосна големина, поддржува USB 3. 4-ти процесор, брод кој било од нив Меморија на акции : SO DIMM 1*DDR3 L 1333, Max. Овој компјутерски панел компјутер со DC12 V*1/HDMI*1/VGA*1/LAN*1/USB2.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи