.

.

New
Семејните пижами што одговараат на iffei ги поставува Божиќните п.Ј.

Семејните пижами што одговараат на iffei ги поставува Божиќните п.Ј.

DEN 271.84

Износот
Залиха

Полиестерските сетови за пижами што одговараат на полиестер се продаваат одделно. Мека и удобна. Совпаѓање на PJs направени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, пријателски за кожата, дише, удобно и меко носење, лесно чиста и отпорна на дамки. Совршени удобни џеми за слики, лежење на филмска ноќ, традиции за подароци и појадок со семејство. Совршени удобни џеми за слики, лежење на филмска ноќ, традиции за подароци и појадок со семејство. Полиестерските сетови за пижами што одговараат на полиестер се продаваат одделно. Мека и удобна. Совпаѓање на PJs направени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, пријателски за кожата, дише, удобно и меко носење, лесно чиста и отпорна на дамки. Совршени удобни џеми за слики, лежење на филмска ноќ, традиции за подароци и појадок со семејство. Совршени удобни џеми за слики, лежење на филмска ноќ, традиции за подароци и појадок со семејство.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи