.

.

New
Ангоили 1 Комплет За Кабинети Тампон За Врата Од Бања Шарки За Шарки Хардвер Гардероба Амортизација На Бела Кујна Челична Комода Киктен Мебел Скриен Во Легура Скри?

Ангоили 1 Комплет За Кабинети Тампон За Врата Од Бања Шарки За Шарки Хардвер Гардероба Амортизација На Бела Кујна Челична Комода

DEN 357.12

Износот
Залиха

ШАРКИ ОД МЕТАЛНА ДРВЕНА КУТИЈА Оваа тампон шарка е изработена од материјал од висока класа, кој ужива во издржливоста.шарки на кабинетот кога станува збор за вратите на кабинетот, потребни ви се за да се отворат сигурно и нежно да се затворат илјадници пати, особено ако имате деца и семејство кои секојдневно напаѓаат во кујната или бањата. КУЈНСКИ ШАРКИ за ВРАТА Практичен влажен тампон и дизајн на хидрауличен притисок, постабилен и практичен.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи