.

.

New
Нов Лон0167 Пластична Клешта Со Клипна Шарка Јасна сигурна ефикасност За Стаклена Врата Со Дебелина од 8 мм 4 парчиња

Нов Лон0167 Пластична Клешта Со Клипна Шарка Јасна сигурна ефикасност За Стаклена Врата Со Дебелина од 8 мм 4 парчиња

DEN 1.00

Износот
Залиха

Име на производ : (издржлив во употреба) Шарка Од Стаклена Врата; Содржина На Пакетот : (најнова технологија) 4 парчиња Х Шарка Од Стаклена Врата Од Висока класа. Главна Боја : Беспрекорна Јасна; Материјал : Пластика. Тежина : 49гр; Внимателно избрана Димензија : 53,5 х 35 умот-дува х 15мм / застрашувачки 2,1 "х 1,4"х 0,6" (Л*В*Ч). Одговара Стакло совршена Дебелина : 8мм / 0.3". Големина на преклопување : совршена во изработка 50 х 18 уредни х 44мм / 2 "х 0,7" х 1,73 " (Л*В*Ч). Име на производ : (издржлив во употреба) Шарка Од Стаклена Врата; Содржина На Пакетот : (најнова технологија) 4 парчиња Х Шарка Од Стаклена Врата Од Висока класа. Главна Боја : Беспрекорна Јасна; Материјал : Пластика. Тежина : 49гр; Внимателно избрана Димензија : 53,5 х 35 умот-дува х 15мм / застрашувачки 2,1 "х 1,4"х 0,6" (Л*В*Ч). Одговара Стакло совршена Дебелина : 8мм / 0.3". Големина на преклопување : совршена во изработка 50 х 18 уредни х 44мм / 2 "х 0,7" х 1,73 " (Л*В*Ч). Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Изработени од пластичен материјал умерена цена во јасна, погодна за изработка 8мм дебелина стакло.Може да се инсталира препорачува на стаклената врата на кабинетот, шкаф, гардероба, итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи