.

.

New
Кутија За Накит х-ДРИ Шкаф Метална Цевка За Преклопување Цевки Шарки Бронзен Тон 1,2 Должина 80 ПАРЧИЊА (Метал Оуојеро Алацена Охрабрувачки, Но Шарки Бронзен Тон 1,2 '' Д

Кутија За Накит х-ДРИ Шкаф Метална Цевка За Преклопување Цевки Шарки Бронзен Тон 1,2 Должина 80 ПАРЧИЊА (Метал Оуојеро Алацена

DEN 0.33

Износот
Залиха

Лесно За Инсталирање со завртки, но завртките не се вклучени овде. Кутија за накит Шкаф Метална Цевка За Преклопување Шарки Бронзен Тон 1,2" Должина 80 парчиња изработени од добар метален материјал во бронзен тон, користен за долг животен век. Главна Боја : Бронзен Тон; Материјал : Метал.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи