.

.

New
BHVXW Шарка Без Шарки, Нема Потреба Од Дупчиња, Задебелување На Вратата, Гардероба, Површински Монтиран Тампон И Кабинет За Амортизација Од Типот На Мост

BHVXW Шарка Без Шарки, Нема Потреба Од Дупчиња, Задебелување На Вратата, Гардероба, Површински Монтиран Тампон И Кабинет За

DEN 2.00

Износот
Залиха

Ладно валани челични навртки : густината на деталите за занитвам со повеќе точки ја прави структурата на лопата компактна и издржлива. материјали : ладно валани челик со никел обложен површински третман е отпорен на корозија и има зголемена отпорност на ' рѓа. Детали за дното : детален дизајн на основата, тесен и компактен, без притисок врз повеќе прекинувачи.Амортизација на ракавот : специјална структура на ракавот за чашата за стапала, изработка, вратата на кабинетот е природно мазна за време на процесот на затворање. Стандардна позиција на дупката : отворот се проверува слој по слој, а квалитетот е добар како и стандардната положба на дупката без отстапување.Ладно валани челични навртки : густината на деталите за занитвам со повеќе точки ја прави структурата на лопата компактна и издржлива. Амортизација на ракавот : специјална структура на ракавот за чашата за стапала, изработка, вратата на кабинетот е природно мазна за време на процесот на затворање. Детали за дното : детален дизајн на основата, тесен и компактен, без притисок врз повеќе прекинувачи. Амортизација на ракавот : специјална структура на ракавот за чашата за стапала, изработка, вратата на кабинетот е природно мазна за време на процесот на затворање. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Ладно валани челични навртки : густината на деталите за занитвам со повеќе точки ја прави структурата на лопата компактна и издржлива. материјали : ладно валани челик со никел обложен површински третман е отпорен на корозија и има зголемена отпорност на ' рѓа.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи