.

.

New
Н Азбука Портокалово Овошје Симпатична Шема Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

Н Азбука Портокалово Овошје Симпатична Шема Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

DEN 416.00

Износот
Залиха

- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови . Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Карактеристика : - Тркалезна форма .- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики.;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало, Н, шминка, Азбука,Шминка, Портокал,џебно огледало, Овошје, Компактно огледало, Слатко, Рачно огледало, Интересно,Огледало на Маса, Смешно, Огледало, Симпатична шминка, алатки За Убавина без огледало за да ја измиете вашата шминка? Ова рачно џебно огледало во форма на срце е добар избор за подарок за вашата мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови . Тоа дури и одговара на вашиот мал плик паричник, навистина погодно да се земе и да си одат. Количина на пакетот : 1 х огледало. Огледалото и рамката се изработени од врвен нерѓосувачки челик; тој е издржлив и нераскинлив во секојдневната употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. Класификација : Огледало.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи