.

.

New
Дејзи Флорални Беж Појас Покрива 2 Пакет Автомобил Седиште Капаци Супер Мека Седиште Рамо Рампа За Возрасни Момчиња Девојчиња Бебиња

Дејзи Флорални Беж Појас Покрива 2 Пакет Автомобил Седиште Капаци Супер Мека Седиште Рамо Рампа За Возрасни Момчиња Девојчиња

DEN 3.00

Износот
Залиха

●Широко Користен Q-нашиот безбедносен ремен опфаќа мерки 10 x 7,7 инчи (24,8*19,5 см) и може да се примени не само на безбедносните ремени на автомобилот, туку и на повеќето колички, носачи за бебиња, торби за дуфели, торби за камери и торби за торби. Избегнувајте триење и иритација на безбедносниот појас и заштитете ги вратот и рамената. ●Смешни Отпечатоци - процес На печатење со Висока дефиниција, целосно испечатени интересни обрасци, ви носат позабавно, но и идеален подарок за деца или семејство и пријатели.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи