.

.

New
AC 220V/6A FA2/61BEK Прилагодлив Прекинувач За Брзина Пластичен Метал За Електрични Прекинувачи за Активирање На Вежба 1Pcs

AC 220V/6A FA2/61BEK Прилагодлив Прекинувач За Брзина Пластичен Метал За Електрични Прекинувачи за Активирање На Вежба 1Pcs

DEN 2.00

Износот
Залиха

Микро Прекинувачи. Микро Прекинувачимодел : ФА2/61бекматеријал : пластика, металбој : Црна,Портокалова : 6А, 220вфина изработка и добри перформанси.Долг работен век.Вклучен пакет : 1 x Прилагодлив Прекинувач За Брзина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи