.

.

New
Cocheparts Автомобил Стерео За Тојота Camry Радио 2007-2011 Вграден Во Apple Carplay/Android Авто / WiFi/Bluetooth/Контрола На Воланот/Сплит Екран/GPS Навигација

Cocheparts Автомобил Стерео За Тојота Camry Радио 2007-2011 Вграден Во Apple Carplay/Android Авто / WiFi/Bluetooth/Контрола

DEN 2399.84

Износот
Залиха

Карактеристика На Производот : . Функцијата За Контрола на Воланот ви овозможува полесно и поудобно да го контролирате стереото на автомобилот преку воланот. Тежина На Пакетот : 1300гр.0®со моќен wifi модул, онлајн мапа како Што Се Google Map, Waze И Тука Мапата може да биде поддржана со жариште споделено од вашиот телефон,а исто така можете да ја преземете офлајн мапата на app store. О : не, тоа вклучува се што е потребно за стандардна инсталација, но ако вашиот автомобил не е обична верзија, како што е опремување СО JBL Засилувач, rockford fosgate систем или Bosch Засилувач, итн, тоа треба различни жица темперамент, ве молиме испратете ни задната слика на вашиот оригинален радио, можеме да провериме дали имаме жица темперамент за вашиот автомобил. 1 x Влез На Камерата со bluetooth и wifi антена. €9 Инчен Супер HD Екран На Допир Со Контрола На Воланот ● Овој 9 инчен екран на допир со супер Висока Дефиниција со резолуција од 1024 x 600 пиксели, ви носи неверојатен визуелен и аудио ефект. €1+32 GB & android 10 систем●Овој supercharged стерео опремува СО 1. 1 Ч сабвуфер излез.2 G Четири Јадро ПРОЦЕСОРОТ СО 1 G DDR3. П : дали треба да купам други делови за да го инсталирам овој автомобил стерео во мојот автомобил?.●Безжичен Carplay И Жичен Android Auto® Овој Cocheparts автомобил стерео е вграден Во Apple Carplay И Android Auto, тоа е погодно за вас да се интегрираат вашиот паметен телефон преку Безжичен Carplay Или Жичен Android автоматска функција, кои ќе ви овозможи да се направи телефонски повици,пушти музика,навигација пристап мапа,гласовна контрола и така натаму, целосно слободни раце за безбедно возење.Функцијата За Контрола на Воланот ви овозможува полесно и поудобно да го контролирате стереото на автомобилот преку воланот. Гледајќи филм/Видео во вашиот автомобил, овој неверојатен визуелен ефект го прави вашето прекрасно патување попријатно. О : да, нашиот Стерео е андроид систем и така е во состојба да ги направи повеќето од истите работи што може да ги направи стандардниот таблет. Претходно поставени Поставки ЗА ПОВЕЌЕ ЕК, Јачина На Звук/Фадер/Рамнотежа/Високи Тонови/Контрола на Басот. Големина На Екранот : 9 Инчи.Чувствителен тфт капацитивен екран на допир, ви овозможува непречено работење искуства,ги прави сите ваши омилени содржини во рамките на прстите. Вграден Bluetooth 4. П : дали ова радио ќе работи со мојот i Phone?.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи