.

.

New
Фандијан 42во Модерен Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач Уреди За Осветлување На Лустери Тивки Сечила Што Се Повлекуваат, 3 Светли Бои, Црно Птичјо ?

Фандијан 42во Модерен Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач Уреди За Осветлување На Лустери Тивки Сечила Што Се

DEN 2864.00

Износот
Залиха

Апликации : кујна,спална соба,дневна соба,трпезарија,кафуле,ресторан,хотел,канцеларија ,Работна Соба, Фоаје итн.Тип : таванот вентилатор светлина. Тајмер функција : 1/2/4/8Ч автоматско исклучување. Лесен Далечински Управувач. Тавански Вентилатор и Осветлување во 1 Тела. Ладно Светло : 6000К. Повлекување и Невидливи Кафеави Ножеви. Забележете дека големината на држачот е 5",ако е поголема од вашата електрична кутија, ве молиме само дупчете 2 поблиски дупки на држачот за да одговара на вашата таванска кутија, што е многу лесно. Ѕидниот прекинувач е компатибилен. Применливо место : 10% -25%, Совршено За украсување на вашата кујна,спална соба,дневна соба,трпезарија,кафуле,ресторан,хотел,канцеларија итн. Големина : 42 инчи (отворено Сечило), 19 инчи (затворање На Сечилото), Висина : 15,5 инчи/40см( со кратка прачка), Надолни Прачки : 10см/4ин +20см/7,87 инчи (Две прачки, инсталирани според висината на таванот). Предложена Големина На Просторијата : 8-25 квадратни метри. 3 брзини На Вентилаторот : Ниско-Средно-Висока. Достапно е видео за инсталација, ќе се препорача професионална инсталација.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи