.

.

New
Комерцијални Зеленчук Машина Лопата Мали Само

Комерцијални Зеленчук Машина Лопата Мали Само

DEN 329.60

Износот
Залиха

Големина : Мала/1,5 х 1,3 инчи (38 х 34 мм) Висина : 2,2 инчи. Земја На Производство : Јапонија. Продаден како мал поединечен предмет. Големина : Мала/1,5 х 1,3 инчи (38 х 34 мм) Висина : 2,2 инчи 18-8 нерѓосувачки челик.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи