.

.

New
Мидори 42281006 Владетел, Клип Владетел, Мачка Шема

Мидори 42281006 Владетел, Клип Владетел, Мачка Шема

DEN 204.80

Износот
Залиха

Тенок владетел со образец за одржување во лаптоп. Вклучува процепи за водич за еднакво растојание помеѓу линијата помеѓу 0,2 и 0,3 инчи (5 и 7 мм). Спецификации : Изработени од месинг. Големина на производот( H x W x d) : 5,5 x 1,3 x 0,06 инчи (140,5 x 34 x 1,5. Тенок владетел со образец за одржување во лаптоп. Вклучува процепи за водич за еднакво растојание помеѓу линијата помеѓу 0,2 и 0,3 инчи (5 и 7 мм). Спецификации : Изработени од месинг. Големина на производот( H x W x d) : 5,5 x 1,3 x 0,06 инчи (140,5 x 34 x 1,5. [Тенок владетел со месинг образец за тетратка и тетратки] Многу тенок на 0,3 мм, така што нема да се меша со вашите страници или пишување. Може да се користи како индекси на страници може да измери до 3,9 инчи (10 см) во должина. Тоа е пригоден образец за уредување на тетратката и тетратката или правење белешки за студирање. Постои пресек за водич што ви овозможува да цртате прави линии во еднакви интервали. Шаблон кој ви овозможува да ја видите силуетата на мачка во различни пози. 3 видови икони за лице за мачки. Можете исто така да напишете на делот за изразување на лицето за да го организирате. Силуетата на мачката во различни пози и лесно се совпаѓа, и иконите на чаши, книги итн. Користете хемиско пенкало или молив со олово помало од 0,5 мм кога го користите шаблонот. Име На Производот : Мидори Владетел Клип Владетел Мачка Шема 42281006.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи