.

.

New
Ultechnovo 6 парчиња за налепници за заби на налепници за декорација за заби Симфонија акрилен пакет заби камења декор за забни камења за заби, украси украси за заби укра

Ultechnovo 6 парчиња за налепници за заби на налепници за декорација за заби Симфонија акрилен пакет заби камења декор за забни

DEN 905.60

Износот
Залиха

Орнаменти на забите- Заби од скапоцени камења Месечината заби камења заби накит заби украс заби украси изработени од врвен материјал, безбеден и издржлив, ви даваат пријатно користење искуство. -Направени врвен материјал, безбеден и издржлив, ви даваат пријатно користејќи скапоцени камења за заб. -Во додавање, овие скапоцени камења можат да се применат за други DIY уметности и занаетчиски проекти, да обезбедат бесконечна веројатност. ГЕМИ ЗА ЗАБОВНИЦИ- Заби за камења за заби за заби DIY модерни украси за заби со кутија за складирање дијаманти камен за декорација на забите Покрај тоа, овие скапоцени камења можат да се применат за други DIY уметности и занаетчиски проекти, обезбедуваат бесконечна веројатност. -О овие скапоцени камења со прекрасен изглед можат добро да го украсат забот и да ве натераат да изгледате повеќе шармантни скапоцени камења за заби од пеперутка. -Сиза : 0,50x0. ГЕМИ ЗА ЗАБОВНИЦИ- Заби за камења за заби за заби DIY модерни украси за заби со кутија за складирање дијаманти камен за декорација на забите Покрај тоа, овие скапоцени камења можат да се применат за други DIY уметности и занаетчиски проекти, обезбедуваат бесконечна веројатност. Декор за камења за заби- со шик форма и дизајни во боја, овие скапоцени камења за заби претставуваат многу убав изглед.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи