.

.

New
Вудленд расадник декор животински wallид уметност за спална соба, сет од 4, 8x10 плака за платно отпечатоци, постери за соба за девојчиња, декор за расадник за сафари, де?

Вудленд расадник декор животински wallид уметност за спална соба, сет од 4, 8x10 плака за платно отпечатоци, постери за соба

DEN 191.84

Износот
Залиха

1. Големина : 8 × 10 инчи-20 × 25см (сет од 4 парчиња) постери е рачно намалување, а грешката 2 милиметри е нормална. Се сече за време на инсталацијата според личниот избор. 2.-ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ПЕНТИ : Печатено на висококвалитетно платно. Не е вклучена. 3.-подготвени за рамки : Рамките се супер лесни за купување овде на или во која било одделение или занаетчиска продавница. Изберете ги рамките што работат со вашиот декор. 4.-декорати за секоја просторија : Тие изгледаат одлично во дневни соби, густини, спални соби, кујни, записи, трпезарии, колиба, бањи, канцеларии, ресторан, куќа, домашни барови, простории за игри, домови или гаражи. 5. Загарантирано задоволството : Нема прашања поставете, дали не сте задоволни од набавката од која било причина, ние сакаме да го направиме тоа како што треба. Целосна наплата или нова замена. / Зона/ постери се печати на платно, користете еден вид подобар материјал за отпечатоците од wallидната уметност. Идеално е за декорација на домови, канцелариска декорација, подарок.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи