.

.

New
Ноќта На Вештерките Дома Декор Ноќта На Вештерките Креативни Послужавник Декорација Занаети Дома Десктоп Украси Орнаменти

Ноќта На Вештерките Дома Декор Ноќта На Вештерките Креативни Послужавник Декорација Занаети Дома Десктоп Украси Орнаменти

DEN 558.40

Износот
Залиха

УКРАСИ ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Овие Бебиситерки Од Дрвена Полица за Ноќта на Вештерките се со црни мачки, капи за вештерки и форми на бонбони полни со чувство За Ноќта на Вештерките, додавајќи и во вашата куќа И импресионирајќи ги вашите гости Применливи Прилики : овие слатки украси за дрвена маса За Ноќта на Вештерките се погодни за забава за ноќта на вештерките, забава за деца, собирање или кој било настан на духови за да создадете сцена со духови, можете да аплицирате и за спална соба, маса, прозорец, ресторан, КАФЕ, Ноќта На Вештерките Тема Ресторан, Ноќта На Вештерките Тема забава итн. Соодветна Големина : овие украси за послужавник со дрвени нивоа доаѓаат во големини, можете да го изберете вистинскиот според вашите вистински потреби, или можете да ги за искуство, слатки знаци за украси на нивоа на послужавник, полици, Украсете каде БИЛО СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : ОВИЕ дрвени знаци се фино изработени, обоени во светли бои, а потоа потресени за тој рустикален шарм, компактен и симпатичен, ЌЕ го додадат правото НА ВАШИОТ декор ЗА забави ЗА одмор : ОВИЕ украсни слоевити знаци НА палети се изработени ОД висококвалитетно дрво Тоа Е Издржливо, изшкуркано за текстура и запечатено со прекрасен лак за дополнителен карактер и шарм поставен за ноќта на вештерките : овие дрвени знаци со детали ви даваат избор за украсување на вашиот дом со нивоа и во тоа ВРЕМЕ, БЕЗ РАЗЛИКА ДАЛИ живеете во голема или мала куќа, стан, па дури и украсете ја вашата куќа, нека украсувањето на ноќта на вештерките штотуку стана толку лесно во спалната соба 1 комплет украси за послужавник(фиоката НЕ Е ВКЛУЧЕНА) може да има грешки во димензиите од 2-3 см поради Чисто Рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи