.

.

New
Дорман 611-175 1/2-20 Капакот На Тркалото Задржување Орев-3/4 Во. Хекс, 1 Во. Должина Компатибилен Со Одберете Доџ Модели, 10 Пакет

Дорман 611-175 1/2-20 Капакот На Тркалото Задржување Орев-3/4 Во. Хекс, 1 Во. Должина Компатибилен Со Одберете Доџ Модели, 10

DEN 3.33

Износот
Залиха

Целиот наш хардвер ги исполнува барањата за механичко, материјално и тестирање на вртежниот момент НА SAE и ја користиме најновата напредна ласерска технологија за инспекции на конец. Пред да купите, внесете ја облогата на вашето возило во алатката за гаража за да ја потврдите опремата. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата марка, модел и ниво на облога во алатката за гаража. Овој дел е компатибилен со следниве возила.Јаглероден челик - материјалите ги исполнуваат стандардите НА АВТОМОБИЛСКАТА индустрија НА САЕ за цврстина и издржливост. 10 Навртки За Навртки На Тркалата. [Доџ Дакота : 1994, 1995, 1996] По 100+ години инженерство и производство на завртки за навртки, столпчиња и навртки, нашата растечка покриеност одговара на 99% од домашните и 95% од увозните возила на патот денес. Тестирани за истегнување-навртките за навртки се подложени на тестирање на индустриски стандардни докази за оптоварување за да се обезбеди цврстина. 10 Навртки За Навртки На Тркалата. Доверлив квалитет-поддржан од тим професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Овие навртки за навртки на тркалата се изработени од јаглероден челик и се тестираат според бараните стандарди на автомобилската индустрија за да се обезбеди цврстина, долговечност и безбедност. Дорман хардверот за тркала со директна замена е прецизно произведен и темелно тестиран за да се осигура дека постојано висококвалитетните техничари и сопственици се потпираат со децении.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи