.

.

New
1940 Играјте топка # 84 oeо Мур Newујорк гиганти ПСА ПСА 7,00 гиганти

1940 Играјте топка 84 oeо Мур Newујорк гиганти ПСА ПСА 7,00 гиганти

DEN 2320.00

Износот
Залиха

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на о Мур!. Одлично за секој колекционер на јоршкиот гиганти. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на о Мур!. Одлично за секој колекционер на јоршкиот гиганти. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1940 Играјте топка # 84 oeо Мур Newујорк гиганти (бејзбол картичка) PSA PSA 7.00 гиганти. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Го гарантираме! SN : 13 D 00 0096.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи