.

.

New
Vimount wallид монтиран метал држач компатибилен со PlayStation 4 PS4 Pro верзија во бела боја

Vimount wallид монтиран метал држач компатибилен со PlayStation 4 PS4 Pro верзија во бела боја

DEN 335.84

Износот
Залиха

Уникатна конструкција. Издржливо челично тело. Сигурен уред за заштита од паѓање. Лесен за инсталирање. Двонасочно инсталирање : вертикална и хоризонтална. Вклучени завртки. Мазна мат површина. Идентична бела боја со вашата конзола. Подобро ладење. Невидливо поставување. Способност за брзо враќање на конзолата. Брза испорака. Гаранции за задоволство и изненадување на вашиот пријател. 100% пари назад. Vimount - Уникатниот додаток - е wallиден монтажа за вашите омилени контролори Play Station 4 (Pro) и PS4. Повеќе не треба да се грижите за тоа каде да ја поставите вашата конзола PS4 Pro : на маса, ТВ -штанд или на подот. Едноставно го монтирате вертикално (или хоризонтално) на wallидот во близина на телевизорот, и совршено го надополнува вашиот украсен декор, правејќи игра поудобна и опуштена. Вашата конзола потоа е заштитена од случајни хитови, течности, деца и животни. Нашата wallидна заграда Vimount има неколку предности во однос на кој било друг штанд. (*** Play Station не е вклучена) *** White PS4 Pro Mount Само забележете !! Оваа wallидна монтажа е само за PS4 Pro! Не дозволува PS тенок или класична верзија!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи