.

.

New
Полиран влошки за сунѓерски влошки во Вакауто со адаптер за вежбање 5/8-11

Полиран влошки за сунѓерски влошки во Вакауто со адаптер за вежбање 5/8-11

DEN 1.67

Износот
Залиха

Влочки за тампонирање на плочата за поддршка на плочата за подготовка на плочи за сунѓер за полирање и восочување на детали за автомобили. Големина : 8x8x8cm/3.14x3.14x3.14ines за полирање на детали за автомобили. Конусот за полирање е совршен за влегување во тесни, тешко да се достигнат области. Комплет за полирање направен од сунѓер, исклучителна изработка, не е лесна за оштетување, издржлив. Погодно за восочување, полирање и запечатување на разни бои, чистење и подобрување на нивната осветленост. Влочки за тампонирање на плочата за поддршка на плочата за подготовка на плочи за сунѓер за полирање и восочување на детали за автомобили. Големина : 8x8x8cm/3.14x3.14x3.14ines за полирање на детали за автомобили. Конусот за полирање е совршен за влегување во тесни, тешко да се достигнат области. Комплет за полирање направен од сунѓер, исклучителна изработка, не е лесна за оштетување, издржлив. Погодно за восочување, полирање и запечатување на разни бои, чистење и подобрување на нивната осветленост. Карактеристики Closlor : Датум Redmaterial : Sponge.Size : 8x8x8cmpackage вклучително и 1 x подлога за полирање.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи