.

.

New
Јапонски 5 парчиња постави необичен темперамент замрзнати текстура за ладна/топла/shochu/чај семејство и пријатели подарок 21223

Јапонски 5 парчиња постави необичен темперамент замрзнати текстура за ладна/топла/shochu/чај семејство и пријатели подарок 21223

DEN 570.56

Износот
Залиха

Користете стомна / карафе за да се облекувате или кој било од омилените пијалоци. ★ 250мл/8,8oz Фрачка и 4 чаши од 50мл/1,8oz за да служат чаша. ★ Заосвестен изглед, изгледот на секој сад за да се создаде необична и мирна атмосфера. ★ Уживајте во омилената радост со овој прекрасен сет од 5 парчиња. Specificationake Pot 250ml, H*dia : 5. Секоја чаша удобно се вклопува во раката и садот за доброто има до 8,8 мл, совршена за ладно растворање и служење на Соју, исто така идеална за сприт или пустински вина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи