.

.

New
ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 10 лим 5 '' инчен пескава хартија Диск шкурка од 60 до 2000 јамка за кука 8 дупка 8 дупка

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 10 лим 5 '' инчен пескава хартија Диск шкурка од 60 до 2000 јамка за кука 8 дупка 8 дупка

DEN 2.67

Износот
Залиха

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име на производот : Црвена шкурка кука и јамка. Големина : 5 инчи (125мм), 8-дупка. Гритс : 60/80/10/120/150/1980/230/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000. 8 дупки за униформа екстракција на прашина. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ја исечете шкурката на сите име на Time Product : Црвена шкурка кука и Големина на јамка : 5 инчи (125мм), решетки од 8 дупки : 60/80/110/110/180/230/320/400/600 / 800/1000/ 1200/1500/2000 8 Дупки за униформа екстракција на прашина. Поддршката за шкурка за кука и јамка го олеснуваат инсталацијата и отстранувањето, широко користени во вештачки камен, мебел и производи од дрво, мелење и полирање метал, автомобили и други предмети. Лесен за употреба и ниска цена. Идеално за полирање на дрво. Вклучен пакет : 10 парчиња x 5 "сува шкурка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи