.

.

New
Kotobukiya muv-luv неограничен ден после: Шираннуи Империјална јапонска армија 1: 144 Скала пластичен модел комплет, повеќебоен

Kotobukiya muv-luv неограничен ден после: Шираннуи Империјална јапонска армија 1: 144 Скала пластичен модел комплет, повеќебоен

DEN 1.00

Износот
Залиха

Јапонски увоз на Котобукија. Ширануи што се појави во алтернативни хроники MUV-LUV 03. Компактна скала со помалку делови за полесно склопување. Вклучен е тип-74 ПБ, сечилото од типот-87, и монтирањето на сечилото и монтирањето на пиштолот опремено на рамената. Преку сликање, рекреирајте разни верзии на овој модел. Комплет за модели. Комплет за модели. Комплет за пластичен модел.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи