.

.

New
Pyle 3-Насочни Универзални Стерео Звучници За Автомобили - 240w 5.25 Триаксијален Гласен Про Звучник За Аудио Автомобил-Универзален Оем Звучник За Брза Замена На Компоне?

Pyle 3-Насочни Универзални Стерео Звучници За Автомобили - 240w 5.25 Триаксијален Гласен Про Звучник За Аудио Автомобил-Универзален

DEN 2.33

Износот
Залиха

13 " црн висококвалитетен конус на звучникот за инјектирање поли. Пуштете ги вашите омилени песни гласно колку што сакате и со стил. Овие звучници се компатибилни за монтирање на вратата и страничниот панел на возилото. ЗВУЧНИЦИ од 25 ИНЧИ : чист автомобилски звучник кој може да се пофали со големина од 5. Дизајнирана гумена суспензија без замор за да ја одржува опремата безбедна. ДЛАБОЧИНА на МОНТИРАЊЕ од 85 инчи : Лесна за инсталирање со својата 1. Исто така, има 20oz гумени магнет подигање висока густина. - Пајл нуди пар звучници за автомобили со моќност од 120 ВАТИ РМ ДО врв од 240 Вати со импеданса од 4 оми што ќе произведе висококвалитетна звучна резонанца.МОЌНОСТ од 240 ВАТИ : Пајл нуди пар звучници за автомобили со моќност од 120 ВАТИ РМ ДО врв од 240 Вати со импеданса од 4 оми што ќе произведе висококвалитетна звучна резонанца. Пуштете ги вашите омилени песни гласно колку што сакате и со стил. АСВ ГЛАСОВНА КАЛЕМ : гласовната калем во овој коаксијален звучник е ДВОЈНА 1" ИЛИ 25ММ ВИСОКА температура АСВ за да се спротивстави на корозијата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи